Loading...

Facebook

Facebook to serwis społecznościowy założony w 2004 roku, ma on na celu ułatwienie komunikacji między ludźmi w każdym miejscu na świecie, w którym by się znajdowali.

Serwis umożliwia dodawanie zdjęć, informacji dotyczących osoby go posiadającej na przykład inne kanały komunikacji telefon, e-mail jak również dodawanie postów na własnej tablicy, czyli profilu.

Serwis od początku zyskał ogromną popularność i sympatię umożliwiał odszukanie znajomych i kontakt z nimi przez czat dziś udoskonalony o rozmowy video.

www.zatokabraniewo.pl www.holo.pl naklejki b-zero https://booklet.pl/oferta/naklejki-foliowe-b-zero Naklejki foliowe B-zero

Dziś serwis ten to nie tylko alternatywa komunikacji dla osób oddalonych od siebie, ale autoreklama i promocja szczególnie w przypadku firm.

Posiadają one swoje fanpage, na których umieszczają informacje o profilu firmy i bieżących informacji na przykład promocjach.

Co prawda wiele firm korzysta z tak zwanych nieprawdziwych przyjaciół, czyli fikcyjnych osób, które od czasu do czasu skomentują post lub go polubią po to by inni widzieli, że coś w tym miejscu się dzieje oczywiście sam Facebook stara się „wyłapywać” tego typu oszustwa, ale ich skala i techniki są tak samo rozwinięte jak sama platforma.