Loading...

Pokaż mi, jak urządziłeś mieszkanie, a powiem ci kim jesteś

Okazuje się, że to jak wygląda nasze mieszkanie często jest odzwierciedleniem naszego charakteru. Dziś sposobów na zaprojektowanie i urządzenie domu czy mieszkania jest mnóstwo. Ludzie dużo podróżują, mają stały dostęp do Internetu i dzięki temu wiedzą, jak wygląda architektura na całym świecie. Jest więc bardzo wielu zwolenników skandynawskiej prostoty.

Ich domy są jasne, nie wyróżniające się, równiutkie i zbudowane z solidnych materiałów. Mają być porządne i czyste. Ich wnętrza też są takie – uporządkowane i jasne, wyposażone w wiele elementów z prostego jasnego drewna. Właściciele takich domów są często spokojni i poukładani.

Są też tacy, których fascynują postindustrialne, stalowe zimne wnętrza, jak w modnych dzielnicach Nowego Jorku, Londynu czy Berlina. To często artystyczne dusze, ludzie, którzy kochają sztukę, cenią sobie nowoczesne trendy i lubią się wyróżniać. Można też zauważyć trendy egzotyczne w urządzaniu mieszkań. Właściciele często są podróżnikami, którzy pamiątkami z dalekich podróży urządzają mieszkania, aż bliżej im do wnętrz azjatyckich czy afrykańskich niż polskich.