Loading...

Trasownik

Cisco firma powstała w 1984 roku, jako przedsiębiorstwo informatyczne systematycznie poszerzając swoją ofertę. Marka uznawana jest za jedną z najbardziej rozwijających się i najlepiej zarabiających.

Fenomenem takich firm jest przede wszystkim to, że nie cały czas się rozwijają inwestują swój kapitał po to by nie zatrzymywać się i nie pozwolić na to by konkurencja ich prześcignęła. Szeroko rozumiane nowoczesne technologie rozwijają się w zastraszającym tempie, co chwile pojawiają się nowinki technologiczne, które napędzają konkurencję do stworzenia czegoś nowego dla konsumenta jest to oczywiście idealne rozwiązanie, ponieważ może wybrać to, co go najbardziej interesuje a przede wszystkim wybrać spośród różnych cen nie rezygnując, z jakości.

Dzisiaj Cisco kojarzy się w pierwszej kolejności z routerem, który służy do przekazywania sygnału Internetu z modemu do urządzeń mobilnych za pomocą sygnału Wifi, rodzajów tych urządzeń jest mnóstwo w zależności od tego, jaka jest prędkość Internetu i na ile urządzeń ma być on przekazywany oraz w jakiej odległości.